Hack mod generátor The Chase Australia on-line bezpečný nákup sleva pomůže najít cheat pc

  1. Hodnocení 183 recenzí
  2. Vydavatel ITV Studios Limited
  3. Přezkum Je to dramatický nový kvízový pořad, který má Austrálii uchopenou - nyní je řada na vás, aby čelila Chaseovi.
    Popadněte aplikaci Chase Australia pro mobily nebo tablety a postavte svůj rozum proti nejostřejším myslům národa.
    Zažijte vzrušení The Chase pro sebe.
    Stáhněte si aplikaci ještě dnes!

The Chase Australia hack generator

 

Brighton potřebuje zubaře, jak jste bohatí n mají špatné zuby, můžete vidět, že si je vědom sám o tom, proč se je snaží skrýt, když se usmívá, když vidí zubaře Brightona. Myslím, že tato show je zmanipulovaná, je to divné, jak se zdá, že pronásledovatelé vypadají, jako kdyby neznali odpověď, dokud není odhalena n, pak když vám nemohou poskytnout vysvětlení odpovědi, tak si myslím, že tam nevybírá odpovědi, ale produkci je. Opravdu si vážím těchto nahrávek. Doufám, že nahrajete všechny epizody jiných osobností.

Jako někdo z Velké Británie je tak divný vidět jinou verzi britské kvízové ​​show. Britská verze je mnohem lepší a skutečně zábavná, protože hostitel je na druhém místě nikdo, tento chlap je lupič. Pokud jste přešli z práce s Bradleym Walshem na toho chlapa, byl bych naštvaný. Neztrácela bestie vzácné sekundy. Hostitelem říká cooooooorect. 🤣. Bouře pryč? Byl tak laskavý, aby poblahopřál vítězům, a pak odešel. Ach. a jak host dostal práci v televizi. Vytahuje otázku, že ano.

 

Jen sem řekněte pytel O'keefe. Wtf BOLLOCKS. Vlna ne Vlny vám nedají, že to myslíš vážně? Zapomněl, že to bylo množné číslo, a dal mu odpověď pro nebe. Co řekl pronásledovatel o tom, že jim dali hru a numerické otázky. Pamatuji si, když to udělal na britské verzi.